Jsem Alžběta, dula.

 

Jsem ale také máma úžasného kluka. Baví nás s manželem žít spokojeně, ale také v souladu s potřebami našeho cvrčka. Vím, že vše, co synovi poskytneme v jeho prvních letech, se zúročí později.  

Pomůžu vám, abyste sobě i svému dítěti připravili život takový, jaký si každý zaslouží.   

 

Můj příběh

Proč jsem se stala dulou?

Seděla jsem v kanceláři, starala se o svěřené kolegy, ale měla pocit, že tohle není to, co mě naplňuje. Chtěla jsem, aby to, co dělám, dávalo smysl. 

A nenapadá mě nic více smysluplného, než pomáhat nacházet radost už od narození nového člověka. V roce 2018 jsem zažila krásný přirozený porod v nemocnici (ano, opravdu to jde:-)), při kterém se mnou byl můj manžel a taky má kamarádka - porodní asistentka. Uvědomila jsem si, jak moc mi oba pomohli a jak bylo skvělé, že tam se mnou byli. A také to, jak moc důležitý je respekt k porodu. Proto jsem se rozhodla, že chci takový porod pomoci zařídit i dalším..., třeba i Vám :-). 

Začala jsem pracovat na tom, abych rozuměla všemu, co se děje a uměla opravdově pomoci.

A teď už vím, že jsem to dokázala a ráda pomohu i Vám. 

Kde jsem k zmiňovaným znalostem přišla?

V roce 2018 jsem se stala certifikovaným instruktorem psychomotorického vývoje dětí do 1 roku dle metody Evy Kiedroňové. Následně jsem absolvovala kurz vaničkování. Kvůli různým problémům s pohybovým aparátem, které se v naší rodině vyskytují, jsem se také rozhodla pro kurz tejpovaní. Ani jsem netušila, jak moc se mi bude hodit pro těhotné maminky a miminka :-).  V květnu 2020 jsem pak úspěšně složila závěrečné zkoušky ve Škole pro duly

Studium v této škole je postaveno na praktické výuce, které se účastní odborníci z oboru porodní asistence, fyzioterapie, aromaterapie, pediatrie, laktačního poradenství a dalších.
Lektorkami jsou duly a porodní asistentky s více jak 20 lety praxe.

Kde působím

Bydlím na Vsetínsku. S předporodní přípravou, poporodními návštěvami i dalším poradenstvím Vám ráda pomohu v celém Zlínském kraji. Porod s Vámi mohu absolvovat v kterékoliv porodnici Zlínského kraje, tedy ve Vsetíně, Zlíně, Valašském Meziříčí i Uherském Hradišti nebo Kroměříži.

 

Moje vize

"Dulení" nevnímám pouze jako práci na pár týdnů, které s maminkou a jejím miminkem strávím. Vnímám ho jako příležitost být u zrození nového života a hlavně u vzniku nové rodiny.